ספרי הוצאת נקודה טובה

רשימהרשת
הצג:
ממויין לפי:
 • ליקוטי מוהר"ן גדול
  הלימוד בליקוטי מוהר"ן (אף ללא הבנה) מועיל לנשמה כלימוד בספר הזוהר הקדוש. כאן מובאות תורותיו הנשגבות והעליונות, חידושים והקדמות יקרות ונפלאות, דברים הנאמרים בצחות ובפלפול המהווים את הבסיס להבנת כל שאר ספרי ברסלב. את הדרשות..
  ₪100.00
  מעמ: ₪100.00
 • חומש ברסלב רבינו נחמן על התורה
  סט חמישה חומשי תורה עם באור ופרוש מקיף על כל התורה. נלקט ונאסף מכל ספרי רבי נחמן מברסלב זצ"ל ותלמידו הקדוש רבי נתן. מאיר את הפרשה בצורה ייחודית ועשירה. הסתכלות מעשית וחסידית על ענייני הפרשה השונים. הוצאה חדשה ומפוארת עם תוספות שונות. מ..
  ₪195.00
  מעמ: ₪195.00
 • מסרים בהשגחה פרטית
  קלפי מסרים בהשגחה פרטית ❤ מתבססים על משנתו ותורותיו של רבי נחמן מברסלב, הרוויות בעצות מעשיות לחיי היום יום, והנוגעות בכל פרט בחיינו. ניתן להגיע על ידן לתובנות נפלאות, מעצימות, ומשנות חיים ממש. ארגז חיים לכל החיים.   ..
  ₪75.00
  מעמ: ₪75.00
 • סט ספרי רבינו
    סט חתנים מהודר הכולל את כל ספרי רבי נחמן מברסלב ותלמידיו מימות עולם!: 24 ספרים יפים בתוך 18 חלקים בהוצאה חדשה ומהודרת, מוגהת ומדויקת עם תוספות רבות!!!! ליקוטי מוהר"ן ליקוטי תפילות חיי מוהר"ן ליקוטי עצות עלים לתרופה עצ..
  ₪600.00
  מעמ: ₪600.00
 • ליקוטי מוהר"ן גדול - דמוי עור
  Sale
    הלימוד בליקוטי מוהר"ן (אף ללא הבנה) מועיל לנשמה כלימוד בספר הזוהר הקדוש. כאן מובאות תורותיו הנשגבות והעליונות, חידושים והקדמות יקרות ונפלאות, דברים הנאמרים בצחות ובפלפול המהווים את הבסיס להבנת כל שאר ספרי ברסלב. ..
  ₪200.00 ₪100.00
  מעמ: ₪100.00
 • אוצר היראה
  סט 4 חלקים - של ספר אוצר היראה הנקרא גם ליקוטי עצות המשולש ובו משולבים יחדיו שלושה ספרים מדברי רבי נחמן מברסלב זיע"א. ליקוטי עצות - אשר ערך וסדר כשולחן ערוך מספרו הגדול ליקוטי מוהר"ן תלמידו המובהק רבי נתן מברסלב. לי..
  ₪110.00
  מעמ: ₪110.00
 • בברסלב בוערת אש
  אוסף נרחב של סיפורים מחיי רבינו נחמן מברסלב ותלמידיו. כולל סיפורים, משלים וחלומות שסיפר רבי נחמן מברסלב. אמר רבי נחמן שהוא בעצמו זכרונו לברכה עיקר התעוררותו לעבודת השם יתברך באמת היה על ידי סיפורי מעשיות מצדיקים. 320 עמ', כריכה קשה. ..
  ₪30.00
  מעמ: ₪30.00
 • האש של רבנו
  חיבור מופלא אודות חייו, פועלו ושיחותיו של רבי ישראל דב אודסר זצ"ל. לספר צורפו גם תמוונות וצלומים מכתבי ידו של רבי ישראל זצ"ל. 590 עמ', כריכה קשה. ..
  ₪35.00
  מעמ: ₪35.00
 • השתפכות ומשיבת נפש
  ספר השתפכות הנפש - מלוקט ומסודר שכל אדם בכל מה שעובר עליו וכל מה שחסר לו הן בצרכיו הגשמיים והן בצרכיו הרוחניים, על כולם ישפוך לבו ונפשו כמים לפני בורא עולם. ספר משיבת נפש - מאמץ ומחזק כל הנפשות העיפות והחלושות והנדחות ומודיע לה..
  ₪30.00
  מעמ: ₪30.00
 • חיי מוהר"ן
  סיפור חייו של מוהר"ן מרגע לידתו ועד מותו. עצותיו הנפלאות, סיפוריו, משליו, חזיונותיו, מופתיו ועוד... נגיעה בדמותו המופלאה של רבי נחמן מברסלב. 108 עמ', כולל "תיקון הכללי", כריכה קשה ואיור מדהים. ..
  ₪45.00
  מעמ: ₪45.00
 • כוכבי אור
  נכתב ע"י רבי אברהם בן רבי נחמן מטולטשין זצ"ל (בנו של תלמידו של רבי נתן מברסלב), סיפורים נפלאים ודברים נעימים ונחמדים על אודות רבנו נחמן מברסלב ובדבר תעצומות נשגבות דבריו הנוראים ותפארת נכבדות אנשיו הנאמנים. מחולק לארבעה..
  ₪27.00
  מעמ: ₪27.00
 • כתבי רבי נחמן מברסלב תורות ותפילות
  ספר זה כולל שני ספרים המחוברים ושזורים יחדיו: קיצור ליקוטי מוהר"ן השלם וספר ליקוטי תפילות. הספר מסודר לפי תורות כדי להקל לקורא למצוא בקלות את התפילה השייכת לתורה, תורה ולאחריה התפילה. ליקוט וקיבוץ זה נסדר על ידי ר' ישראל בער אודסר  ..
  ₪50.00
  מעמ: ₪50.00
 • ליקוטי עצות
  ספר ליקוטי עצות מסודר על פי אלף בית ובו דרכים ועצות נפלאות הנובעות מבית תורתו של רבי נחמן מברסלב. לעורר ולהקיץ, לחזק ולקרב את כל אדם, מכל מקום שהוא, להנטותו לתחיה, להחלימו ולרפאו ולהחיותו בחיים אמיתיים ונצחיים, לשים לו שארית לנצח נצחים.   ס..
  ₪30.00
  מעמ: ₪30.00
 • ליקוטי תפילות ע"פ נושאים
  לקט תפילות שחיבר רבי נתן כפי שציווהו רבינו הקדוש, תפילות שנכתבו והתבססו על פי התורות הקדושות מהספר ליקוטי מוהר"ן התפילות מובאות על פי נושאים עליהם חפץ המתפלל לשפוך ליבו...   ספר ליקוטי תפילות של ר' נתן מברסלב המבוסס כולו על ספר היסוד ש..
  ₪50.00
  מעמ: ₪50.00
 • נחל נובע
  זהו סיפור מסע הנפש של רבי נחמן מברסלב בספר זה מסופרת מסכת חייו המופלאים, סיפור חייו המרתקים שנותיו הראשונות בצעירותו, הביקור בארץ ישראל,שנותיו האחרונות ... תורותיו תפילותיו מעשיותיו שיחותיו הנוראות ונעלמות מכל העולמות. ..
  ₪30.00
  מעמ: ₪30.00
 • נשות חסידיך - רב מכר!
  נשות חסידיך - ספרה המרתק והמיוחד של המחברת נעמי גולדין המוגש בכתיבה עכשווית ושנונה והמאפשר הצצה לעולמן ורגשותיהן של נשות חסידי ברסלב. הן חולמות ושואפות, מקוות ומתאכזבות, מנסות ולא נכנעות, ומחפשות... נשות חסידיך - אמת אחת הייתה להן, אמת שנודעה ב..
  ₪50.00
  מעמ: ₪50.00