אודות

החזון שלנו, מציאות בה ספרי רבי נחמן מברסלב נגישים ונמצאים בכל בית ובית בכל שפה, עיר ומדינה.

שבכל מקום ידברו ויעסקו בספרי רבנו, שיאירו לאנשים את דרכם בעולם.

כל מה שנספר אודות נקודה טובה יהיה רחוק מלתאר באמת את המקום בו התחלנו, לאן אנחנו שואפים להגיע וממעשינו ממש.. אך ננסה לתמצת בצורה שתהיה שווה קריאה.

ביום שהכרתי את רבי נחמן מברסלב חיי השתנו מקצה לקצה, קבלתי משמעות לחיים אחרי חיפושים רבים, כזה קרה קבלתי על עצמי למסור את חיי עבור עסק הדפסת והפצת הספרים של רבי נחמן מברסלב, מסירות שתהפוך למפעל חיים כדי לפרסם את הדעת של רבנו לכל יהודי בארץ ובעולם.

למעלה משני עשורים שאני מתעסק בעניין הדפסת והפצת הספרים, כל יום, כל רגע, ימים כלילות ללא מנוח, איך להגיע ולפרסם את ספריו של רבי נחמן מברסלב לכל יהודי ויהודי.
ספרים שיש בהם מכל הרפואות והישועות, כל התיקונים לכל אחד ואחת ממש בכל מקום בו נמצאים, קרובים ורחוקים כאחד.
שידע כל אחד לפי מדרגתו ונשמתו מתורותיו ועצותיו של רבי נחמן.

״דף אחד מספרי רבינו יהיה תיקון על הכל״
ציטוט מצוואתו של רבי נתן מברסלב, תלמידו המובהק של רבי נחמן

אחרי 15 שנים בהן עברתי מדלת לדלת, עיר לעיר, ארץ לארץ, בחסדי ה' המרובים ורבנו הקדוש נתנה לי הזכות להקים את הוצאת הספרים נקודה טובה לכבוד רבי נחמן מברסלב והמטרה הקדושה להפיץ דעתו בעולם.
בכלים פשוטים ודלים זכינו ואנו זוכים כעת להדפיס ולהפיץ את ספרי רבי נחמן מברסלב, ספרים ששווים עצום ורב מכסף וזהב!
אין מחיר המשתווה למאמץ שהושקעו בספרים. ובכל זאת שמנו לעצמנו מטרה למכור בזול ובהורדת מחירים גדולה, לפעמים אף למטה ממחיר העלות!
אנו משקיעים מחשבה ומאמצים רבים, כוחות ומשאבים, שקל לשקל אגורה לאגורה כדי שהספרים יהיו באיכות הגבוהה ביותר –
ניקוד מדוייק, הגהה מהמקורות, שכל הטקסטים יובאו באופן מקורי ואותנטי, אותיות מאירות עיניים, דפים שתוכננו במיוחד לקריאה נעימה וזורמת, כריכות חזקות ומהודרות ועוד..

כמו כן אנחנו עומדים מול אתגרים עצומים בצורת השיווק, העימוד והחשיבה, שכל ספר שלנו יתאים לכל אחד ואחת, מיונה החרדי ממאה שערים לתומר התל אביבי שאינו שומר מסורת, כל הסקאלה הקיימת ממש.

אנחנו משקיעים מחשבה מרובה, באיזו דרך ועצה נוכל להגיע למקומות שעדיין לא דרכה שם דעת רבנו
מבתי ספר לילדים, חיילים, נוער, גברים ונשים.
ונותנים דגש מיוחד לנשים היקרות, מייקרים את האשה, חושבים עליה ועל התאמת התכנים באופן מדוייק בספרי נשים ייעודיים כך שכל דקת זמן שפנויה לך לקריאת ספרים תהיה ממוקדת ותרגישי איך הדברים מכוונים במיוחד אליך.

נותנים דגש לילדים ע"י כתיבת התכנים והנגשתם שיתאימו ברמה ובשפה לגיל הרך ולגיל בית הספר, שכל ילד וילדה
ובזה מכוונים לרצונו וחלומו של רבי ישראל דב אודסר שפעל שנים שהספרים יהיו נחלת הילדים, אחד מאבני הדרך החשובות שילדים יוכלו ללמוד את תכניו של רבי נחמן ובחלומו הגדול ספריו של רבנו יכנסו לתוכנית הלימודים של משרד החינוך.

מנגישים את התורה הקדושה לכל אחד ואחת, שכל הביטויים והדברים המובאים בלשון הקודש יוכלו להיות מובנים ונהירים לכולם, מתקרבים, חוזרים בתשובה וכו'..

קצרה היריעה מלהכיל את החזון, הרצונות וכל מה שעובר כדי להדפיס ולהפיץ ולהגיע לכל מקום וננצל את הבמה לקרוא לכל מי שבוערת ונגעה בו האש של רבנו הקדוש לקחת חלק בכל דרך אפשרית, כל אחד בדרכו ובנקודה הטובה שהוא יכול בהדפסה או בהפצת דעת רבנו, כל אחד מתוך הנקודה המיוחדת לו שאין דומה לה (בכל יהודי יש נקודה שאין בחברו).

אחד מהאתגרים הגדולים שאליו לבנו כוסף ומתגעגע בגעגועים עזים הוא להגיע לאחינו שבגולה, להמשיך את מפעל החיים החשוב הזה גם מעבר לים. הן בנקודות הפצה בכל עיר בירה, הן בתרגום הספרים לשפות זרות וכמובן להביא את השמחה, ההתחזקות, ההתחדשות והתקווה לכל נפשות ישראל.

לשם כך ברחמי ה' יתברך ורבנו הקדוש זכינו לפתוח את הוצאת נקודה טובה.

המו"ל, הספקים, המגיהים והכותבים ואתם הלקוחות הנפלאים שלנו, נקודה טובה היא של כ ו ל נ ו.

בקניית אחד הספרים נתתם לעצמכם מתנה נפלאה, זיכיתם אותנו באפשרות להדפיס עוד ספר ובזכותכם לעוד אנשים יהיו את ספרי רבי נחמן מברסלב. הפצתם!

אנחנו עומדים לשירותכם בכל עניין הרכישה, ההפצה ורעיונות חדשים ונשמח לשיתופי פעולה!

כל אחד מאתכם הוא עולם ומלואו עבורנו. רק מילה אחת – אשרינו!

בברכה,

ירון דביר, מו"ל